Prázdniny na farme

Čo ku nám potrebujete :

 
stan, alebo karavan,...
Pár vecí a niečo pod zub
Dobrú náladu


Na stanovanie si môžete vybrať z 2 pozemkov. Hlavné miesto na stanovačku je vyhradené za našim  domom. Ponúkame miesto aj pre karavany, to sa nachádza vedľa domu s dobrým prístupom z cesty.  Naraz môže u nás kempovať max.10 osôb.

K dispozícii je suché WC, vonkajšia kempingová sprcha, ohnisko, stôl, stoličky, koše na separovaný odpad. Vášho domáceho miláčika si môžete vziať so sebou. V prípade psíkov budeme veriť, že sú priateľské a budú rešpektovať naše sučky, mačky  a ostatné zvieratá. Okrem toho je väčšia časť pozemku oplotená elektrickým ohradníkom, tak si na to treba dať pozor.

Pre hostí je pripravená "cestovateľská "príručka , kde sú popísané skoro všetky miestne atrakcie, tipy na výlety, obchody a pod. V okolí môžete hubárčiť, bicyklovať, navštíviť pamiatky, venovať sa ľahkej turistike. Oplatí sa navštíviť hrad Čabraď, opevnený kláštor Bzovík. Od 7.5 Gazdovský trh Bzovík-kláštor, kde si môžete nakúpiť miestne výrobky a dobroty od lokálnych chovateľov, pestovateľov a remeselníkov. 
Môžete sa zapájať do všetkých prác okolo domu, zvierat - kŕmenie, dojenie, výroba syra, ochutnávku syrov, sezónne práce, ako hrabanie, sušenie sena, zber čerešní, zaváranie, v zime zabíjačka a pod. Za každú dobre odvedenú prácu budeme vďační a radi sa odmeníme , či už napr. formou našej úrody alebo teplého obeda. Veríme, že budete u nás spokojní. Všetko ďalšie potrebné si povieme, keď prídete.


Kempovanie u nás si najlepšie zarezervujete cez stránku Humnokemp   https://www.humnokemp.sk/h/stanovacka-na-farme-u-felixov/