Prázdniny na farmeKto má rád dobrodružstvo, môže u nás KEMPOVAŤ. K tomu potrebujete vlastný stan, karavan, príves...  

Cena za osobu je 8 eur/noc, dieťa od 3r. do 15 r. 4 eur/noc

Kto by chcel stráviť noc na farme (alebo aj viac nocí) a nie je práve "kempovací typ", môže využiť ubytovanie v našej IZBIČKE. Je vhodná pre max. 3 dospelé osoby.

Cena za noc 20 eur/osoba, dieťa od 3 do 15 rokov/8 eur

Poskytuje základné ubytovanie s lôžkovinami, malou chladničkou, kanvicou, základným riadom ako šálky, misky, príbory, ... Nájdete tu niečo na čítanie, aj spoločenské hry.

IZBIČKA nemá samostatnú toaletu ani kúpelňu. Ako "sociálne zariadenie" slúži tak, ako pre náš kemp, latrínka a vonkajšia sprška.

Na rezervovanie ubytovania prosím vypíšte kontaktný formulár, alebo nás kontaktujte telefonicky.

Kemp - stanovačka, karavan

Na stanovanie si môžete vybrať z 2 pozemkov. Hlavné miesto na stanovačku je vyhradené za našim  domom. Ponúkame miesto aj pre karavany, to sa nachádza vedľa domu s dobrým prístupom z cesty.  Naraz môže u nás kempovať max. 10 osôb.

K dispozícii je pitná voda, pripojenie na elektriku, chladnička, suché WC, vonkajšia kempingová sprcha ako kabinka -zapožičiame aj priamo malú prenosnú kemp.sprchu s objemom 10 l, ohnisko, stôl, stoličky, gril, v prípade potreby varič a kuchynské potreby, koše na separovaný odpad. 

Vášho domáceho miláčika si môžete vziať so sebou. V prípade psíkov budeme veriť, že sú priateľské a budú rešpektovať naše sučky, mačky  a ostatné zvieratá. Okrem toho je väčšia časť pozemku oplotená elektrickým ohradníkom, tak si na to treba dať pozor.

Pre hostí je pripravená "cestovateľská "príručka , kde sú popísané skoro všetky miestne atrakcie, tipy na výlety, obchody a pod. 

V okolí môžete hubárčiť, bicyklovať, navštíviť pamiatky, venovať sa ľahkej turistike. Oplatí sa navštíviť hrad Čabraď, opevnený kláštor Bzovík. 
Každú druhú sobotu sa priamo na našej farme koná malý lokálny Gazdovský trh Hont. Môžete si nakúpiť čerstvú zeleninu, pečivo, a iné výrobky od miestnych farmárov.
Celú sezónu budete mať k dispozícii aj samoobslužnú chladničku s našimi výrobkami.

Môžete sa zapájať do všetkých prác okolo domu, zvierat - kŕmenie, dojenie, výroba syra, ochutnávku syrov, sezónne práce, ako hrabanie, sušenie sena, zber čerešní, zaváranie, v ... Za každú dobre odvedenú prácu budeme vďační a radi sa odmeníme, či už napr. formou našej úrody alebo teplého obeda. Veríme, že budete u nás spokojní. Všetko ďalšie potrebné si povieme, keď prídete.

Prosíme o dodržiavanie nočného pokoja.


Kempovanie u nás si môžete rezervovať aj na Humnokemp

Mám záujem o ubytovanie